NAZU výprodej

 

 

Piz Buin Self Tanning Spray For Legs Light 125 ml (Samoopalovací sprej na nohy)

-25 %
Piz Buin Self Tanning Spray For Legs Light 125 ml (Samoopalovací sprej na nohy)
Ušetříte 50 Kč 25 %
149 Kč včetně DPH
Dostupnost:
Nedostupné
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně na prodejně:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód produktu:0006752
VýrobcePIZ BUIN
Záruka24 měsíců
Popis
Piz Buin Self Tanning Mist Spray Light 125 ml
Rychleschnoucí sprej, kerý funguje ve všech úhlech, takže je aplikace zcela bez námahy. Projeví se již hodinu po aplikaci. 

Varianta LIGHT - světlejší tón pokožky.


Samoopalovací mléko Piz Buin Self Tanning Mist Spray Light je rychleschnoucí kosmetický přípravek ve spreji, který vytváří přirozeně opálený vzhled vašich nohou. Tento multifunkční sprej funguje ve všech úhlech a pomůže vám tak jeho aplikaci maximálně usnadnit. Dokonalé opálení je základem k přitažlivému vzhledu vašich nohou!

Perfektně opálené nohy vyniknou v delších šatech, stejně jako v krátké sukni nebo přiléhavých šortkách. Dříve než vám v přirozeném opálení pomůže v létě sluníčko, můžete využít toto speciální samoopalovací mléko.

Opálení bude rychlé, bezpečné a dokonale jednotné. 

Hydratační komplex tohoto přípravku zanechá vaši pleť navíc jemnou a důkladně hydratovanou po dlouhé hodiny. Sprej je vhodný pro vytvoření tmavšího odstínu. Tento přípravek vám dodá báječný pocit z perfektně vypadajících nohou, které díky opálení krásně vyniknou. Dopřejte si dokonalé opálení nohou dříve než ostatní!

Použití:
Příprava pleti
K dosažení dokonalého opálení musí být vaše pleť jemná a hladká. Před aplikací doporučujeme důkladné omytí a vytření pleti flanelovým ručníkem nebo aplikací exfoliačního přípravku. Zvláštní pozornost věnujte kotníkům a kolenům. Ujistěte se, že jste z těchto míst důkladně odstranili suchou kůži. Na tato místa také použijte tělové mléko, které obvykle používáte. Abyste zabránili podráždění kůže, neprovádějte před aplikací samoopalovacího přípravku odstraňování chloupků voskem nebo žiletkou.
Vlastní aplikace
Postupujte systematicky od spodu nohou směrem nahoru. Přípravek nanášejte v tenké a rovnoměrné vrstvě, krouživými pohyby, aby se zabránilo tvorbě pruhů a tak, aby nebylo nutné se k některým místům vracet a opravovat nanesení přípravku. Na kolena a kotníky aplikujte méně přípravku pro přirozenější vzhled. Vyhněte se prstům, patám a po stranách nohou
Během aplikace a po ní
Samoopalovací přípravky PIZ BUIN® se vstřebávají velmi rychle - i během aplikace může být nutné si průběžně umývat ruce, včetně dlaní, zápěstí, prstů, oblastí mezi prsty a po stranách - a to každých pět minut. Nehty očišťujte jemně kartáčkem, abyste nepoškodili Váš lak. Vyhněte se používání jakékoli další kosmetiky či hygienických přípravků dokud se přípravek plně nevstřebá. S koupelí, sprchou či plaváním počkejte alespoň 60 minut po aplikaci. Pokud se chystáte během dne ven, nezapomeňte použít ochranné přípravky proti UV záření.

Samoopalovací přípravky nechrání pleť před slunečním zářením!

Objem:
125 ml
Počet od kolika kusů dárek0
ZnačkaPiz Buin
Objem125 ml
SlunceOpalovací krémy, Samoopalovací krémy a spreje
Faktor SPFSamoopalovací
VýrobcePIZ BUIN
Přihlášení
Registrace