NAZU výprodej

 

 

Ochrana osobních údajů

 Provozovatel internetového obchodu www.nazu.cz, společnost NAZU s.r.o. uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Veškeré údaje našich zákazníků jsou zabezpečena proti jakémukoli zneužití. Tato data uchováváme na serverech, které jsou v našem vlastnictví a jsou umístěny v prostorách společnosti. Servery nejsou navíc připojeny do veřejně internetové sítě, takže nemůže dojít k jejich neoprávněnému získání třetí stranou.

Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu jsou naprosto důvěrná a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky, případně k vlastním marketingovým aktivitám. Osobní údaje jsou uchovávány do okamžiku, kdy jsou na žádost odstraněny.

Na žádost zákazníka (např. emailem, písemně apod.) budou osobní údaje z databáze vymazány a NAZU s.r.o. je nadále nebude zpracovávat.

Kontaktní adresa

NAZU s.r.o.
Lidická 19
60200 Brno

Emailová adresa: info@nazu.cz

Možnosti odhlášení ze zasílání novinkový emailů (odstranění adresy z databáze)
1.v každé emailové zprávě naleznete odkaz "zrušit zasílání newsletterů" po kliknutí na tento odkaz a potvrzení bude váš email vyřazen z databáze
2.v nastavení svého účtu můžete zrušit zasílání novinkových emailů
3.zašlete žádost na email info@nazu.cz

Možnosti odstranění osobních údajů

v případě, že máte zájem o odstranění veškerých osobních údajů, kontaktujte nás na emailu info@nazu.cz s touto žádosti. Neprodleně odstraníme všechny osobní či citlivé údaje.

 

 

 

 

Přihlášení
Registrace