NAZU výprodej

 

 

Avent Novorozenecká startovní sada Natural

-6 %
Avent Novorozenecká startovní sada Natural
Ušetříte 51 Kč 6 %
849 Kč včetně DPH
Dostupnost:
Ihned k odběru 3 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně na prodejně:
dnes
Přepravní společností:
zítra
Kód produktu:0007682
VýrobceAVENT
Záruka24 měsíců
Popis

Ideální dárek pro čerstvé maminky a jejich miminka.

Avent Natural novorozenecká startovní sada (SCD290)

- inovativní savička v novém designu podobná mateřskému prsu napomáhá přirozenému krmení a umožňuje kombinovat kojení a krmení z láhve
- rozšířený antikolikový systém díky novému dvojitému ventilu
- ergonomický tvar - snadné uchopení a přilnavost pro pohodlnější krmení
- jednoduché použití a snadné čištění
- neobsahuje BPA

Balení obsahuje:

2 x 260 ml láhve Natural s dudlíky Natural s pomalým průtokem (1m+)
2 x 125 ml láhve Natural s novorozeneckými dudlíky Natural (0m+)
1 x Kartáč na láhve
1 x Ortodontické šidítko 0m+

Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Klinické pokusy* provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

Silikonový dudlík AVENT má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

ZnačkaAVENT
Počet od kolika kusů dárek0
VýrobceAVENT
Přihlášení
Registrace