NAZU výprodej

 

 

Avent Novorozenecká startovní sada - Classic

-6 %
Avent Novorozenecká startovní sada  - Classic
Ušetříte 51 Kč 6 %
799 Kč včetně DPH
Dostupnost:
Ihned k odběru 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně na prodejně:
dnes
Přepravní společností:
pondělí 27. května
Kód produktu:0007681
VýrobceAVENT
Záruka24 měsíců
Popis

Ideální dárek pro čerstvé maminky a jejich miminka.

Obsah:

2 láhve AVENT (125 ml) s extra měkkými novorozeneckými dudlíky

2 láhve AVENT (260 ml) s extra měkkými dudlíky s pomalým průtokem

Novorozenecké šidítko –  Barva a design šidítek se mohou měnit.

Kartáč na láhve a dudlíky

Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.
Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.
Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.
Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.
Silikonový dudlík AVENT má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.
Kojenecké láhve AVENT musí být používány s čirým dudlíkem AVENT, který má na základně těsnící manžetu.

ZnačkaAVENT
Počet od kolika kusů dárek0
VýrobceAVENT
Přihlášení
Registrace