NAZU výprodej

 

 

Avent Láhev 125ml Natural (PP) + dudlík 2 otvory ZDARMA

-5 %
Avent Láhev Natural (PP) barevné - varianty
Ušetříte 10 Kč 5 %
189 Kč včetně DPH
Dostupnost:
Nedostupné
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně na prodejně:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód produktu:0007043
VýrobceAVENT
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
Popis

Vyvinuto s více než 25 lety klinických zkušeností, novinka Philips AVENT Natural láhev je navržena tak, aby maminky mohly kombinovat kojení a krmení z láhve Přirozené přilnutí a sací reakce – nová láhev má speciálně navržený dudlík ve tvaru prsu pro přirozené přisátí, pomáhá snadněji kombinovat kojení a krmení z lahve. Její přirozený tvar pomáhá dítěti nadále přirozeně pohybovat jazykem a využívat sací reflex jako při kojení, dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného ko­jení

Jedinečné komfortní lístky – inovovaný dudlík obsahuje speciálně navržené měkké pohodlné lístky, které zvyšují flexibilitu a minimalizují riziko nepřisátí. Krmení je ještě více přirozené a pohodlné.

Pokročilý anti-kolikový systém – dvěma ventily prochází vzduch do lahvičky, nikoliv do bříška dítěte, tím je zajištěno nepřerušované spokojené krmení, klinické studie prokazují, že láhve AVENT značně snižují koliku

Jednoduché používání a čištění – nově navržené širší hrdlo lahve umožňuje snadné plnění a čištění. Skládá se pouze z pár dílů pro rychlou a jednoduchou montáž.

Přirozený, snadno uchopitelný tvar – snadné držení a uchopení ve všech směrech, dokonce i v dětských ručičkách.

Vyrobená z polypropylenu (PP) – 0% BPA

Těsně přiléhající víčko zabraňuje vylévání obsahu lahvičky a není tedy třeba použít těsnící víčka.

Široký tvar měkké savičky nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k ní přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Detailní informace: Kojenecká lahvička o objemu 125 ml s novorozeneckou savičkou s jedním otvorem. Tato poloprůhledná lahvička je vyrobena z měkkého polypropylenu (PP). Dvoudílný antikolikový systém se skládá ze savičky AVENT a redukčního kroužku, který zajišťuje správné fungování lahvičky. Jedinečný pružný okraj savičky umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a nikoliv do bříška dítěte. Dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení.

Jak lahvička funguje? Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky. Přehledná a přesná stupnice pomůže určit, kolik Vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k savičce AVENT, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky a není tedy potřeba použít ani těsnící víčka.

ZnačkaAVENT
Počet od kolika kusů dárek0
VýrobceAVENT
Přihlášení
Registrace