NAZU výprodej

 

 

Avent Láhev Classic 260 ml

-21 %
Avent Láhev Classic
Ušetříte 39 Kč 21 %
150 Kč včetně DPH
Dostupnost:
Ihned k odběru 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně na prodejně:
zítra
Přepravní společností:
středa 29. května
Kód produktu:0006989
VýrobceAVENT
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
Popis

Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátní patentovanou silikonovou savičkou s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete tak pravděpodobnost vzniku dětské koliky.Kompatibilní se savičkami Airflex s různými otvory, dle věku dítěte.

Detailní informace:

Kojenecká lahvička s novorozeneckou savičkou s pomalým průtokem (2 otvory). Dvoudílný antikolikový systém se skládá ze savičky AVENT a redukčního kroužku, který zajišťuje správné fungování lahvičky. Poloprůhledná lahvička je vyrobena z měkkého polypropylenu (PP).

Jak lahvička funguje?

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky. Přehledná a přesná stupnice pomůže určit, kolik Vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k savičce AVENT, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky a není tedy potřeba použít těsnícího víčka.

Klinické studie prokazují, že láhve AVENT značně snižují koliku  a neklidné a podrážděné chování. Jedinečný pružný okraj savičky umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve, a to předchází vytváření vakua v láhvi. Dítě si samo kontroluje tok mléka stejně jako u kojení. Poslouchejte jemný, šumivý zvuk a sledujte vzduchové bubliny praskající na hladině mléka. To jsou důkazy toho, že vzduch proudí do lahvičky a nikoliv do bříška Vašeho dítěte.

ZnačkaAVENT
Počet od kolika kusů dárek0
VýrobceAVENT
Přihlášení
Registrace